Zapraszamy na konferencję

Śląskie Koło Regionalne Stowarzyszenia Interim Managers (SIM) wraz ze Związkiem Pracodawców Prywatnych (członkiem Konfederacji Lewiatan) zaprasza do udziału w konferencji dla środowisk biznesu po hasłem:

 „Nowa jakość w zarządzaniu firmą w fazie rozwoju, zmiany lub restrukturyzacji”.

Data: 16.03.2016 r.
Miejsce: Centrum Biurowe, ul. Mickiewicza 29 (budynek Stalexport 1), Sala Konferencyjna (wysoki parter).
Rozpoczęcie: godz. 10:00

Konferencja jest poświęcona zagadnieniom zarządzania przedsiębiorstwem w kontekście zadań i roli interim managera w działaniach strategicznych zachodzących w organizacji biznesowej.

Wiodącymi tematami Konferencji będą: dynamika procesów w otoczeniu biznesowym i nieustający wyścig konkurencyjny w konfrontacji z rosnącym ryzykiem podejmowanych przez przedsiębiorców decyzji. Omówione zostaną także zagadnienia prawne dotyczące zmian w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym, w nawiązaniu do prowadzonych w firmach działań reorganizacyjnych i restrukturyzacyjnych.

Zaplanowanych zostało 5 paneli merytorycznych. Wśród prelegentów są m.in.: Jadwiga Dyktus – Prezes Towarzystwa Finansowego Silesia, Dyrektor Regionu Śląskiego Stowarzyszenia Interim Managers (SIM) oraz Marek Zychla -Wspólnik w Kancelarii Vinc&Vinci, Prezes Śląskiego Związku Pracodawców Prywatnych. Poza wymienionymi powyżej, panele poprowadzą także Interim Managerowie i praktycy biznesu z wieloletnim stażem na stanowiskach zarządczych.

Konferencja adresowana jest do najwyższej kadry menedżerskiej – Prezesów, Dyrektorów Zarządzających, Dyrektorów, Członków Zarządów i Rad Nadzorczych, Właścicieli firm. Udział w wydarzeniu zapowiedziało już blisko 50 przedstawicieli kadry menedżerskiej.

Celem Konferencji jest pokazanie przedsiębiorcom niestandardowych metod w podejściu do współczesnych wyzwań w zarządzaniu organizacją. Omówimy korzyści, jakie daje wdrożenie idei interim management na gruncie polskich przedsiębiorstw. Dotkniemy najciekawszych i najtrudniejszych aspektów biznesowych, posługując się przy tym warsztatem praktyków, którzy czują i rozumieją puls działalności biznesowej. Wszystkie wątki poruszane podczas Konferencji ilustrujemy przykładami i studiami przypadków z naszej kariery zawodowej. Dodatkowym atutem wydarzenia jest również pokazanie szans i nowych możliwości, jakie dają dzisiejszemu biznesowi zmiany w Prawie dotyczącym restrukturyzacji i upadłości. Pokażemy w jaki sposób potrafimy efektywnie i elastycznie wspierać zarządzanie każdą firmą, stając się partnerami i sojusznikami zarządów zarówno w wielkich korporacjach, jak i w firmach z sektora MŚP. Będzie to cenną wartością dodaną dla każdego przybyłego gościa.

Koszty

Udział w wydarzeniu jest płatny – 150 PLN, z wyłączeniem Członków Stowarzyszenia Interim Managers (SIM) oraz Członków Związku Pracodawców Prywatnych (członek Konfederacji Lewiatan), którzy zwolnieni się z opłat. Aby uczestniczyć w wydarzeniu KONIECZNE jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Aby się zapisać kliknij na poniższy przycisk:

Zapisz się

Pytania

Zgłoszenia:

Iwona Połedniok
tel.+48 32 207 23 16
e-mail: ipoledniok@vinci-vinci.pl

Zgłoszenia i opłaty:

Joanna Trochimiuk
tel. 22 502 34 70
e-mail: j.trochimiuk@stowarzyszenieim.org


Pliki do pobrania:

  1. Program konferencji (336 KB)